| SivanCosmin a întrebat:

Placa de baza ASUS H81M-K, socket 1150, H81, 2xDDR3, 2xSATA3, 2xSATA2, mAtx Merge sa punpe ea o placa video cu GDDR5?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da. Poti sa pui placi video si de 25 milioane. ( ddr5 ). Poate imi spui si ce buget ai, sa iti recomand o placa video cea mai buna in banutii aia happy

| Mariusflo a răspuns:

Merge fara probleme pentru ca are slot-ul pci express.

Acum nu stiu cati bani esti dispu sa investesti in placa video dar iti recomand acest model de la AMD: http://bit.ly/1s4m0bQ

| bradutuI99 a răspuns:

E o placa de baza ok. Poti pune pe ea cam orice placa video, desigur daca duce sursa, procesorul etc.

| ZeXcKEReS a răspuns:

Poti sa pui orice placa vrei atat timp cat se potriveste la slot