| Ghost3r97 a întrebat:

Jucam mai de mult un joc (avea cam 30 mb, poate chiar mai putin), online multiplayer, PLATFORMA. Personajele erau la fel, corpul cerc (un cerc cu maini si picioare). Deci, erau doua echipa de culori diferite, si trebuiau sa se duca in baza inamicului, sa le fure steagul si sa-l aduca la ei in baza. Apasai pe o tasta si trageai cu un fel de carlig si te prindeai de ziduri. Pe mapa gaseai anumite arme, gloante si viata. Scorul il faceai omorand jucatori inamici si furand steagul. Mentionez ca jocul este PLATFORMA gen transformice (cei care cunosc jocu).

As fi recunoscator daca mi-ati spune cum se numeste jocul. Salut.

2 răspunsuri:
| florin5000 a răspuns:

Future cops

| Ghost3r97 explică (pentru florin5000):

Nu, nu e asta. O echipa era formata din 15 jucatori, parca.