| Dove a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste jocul horror in care aveai ca arme o mana cu un fel de disc care se invarte si intr-o mana un fel de laser? La inceput primi tai inamici ieseau din morminte si erau niste scheleti soldati cu sabi si de obicei te bati cu lucruri de genu.

3 răspunsuri:
| Dove explică:

Nu nu e painkiller ai doar o mana cu un fel de disc si un laserul acela e crescut in tine nu exista alte arme si actiunea la inceput se petrece in cimitir unde este un boss battle intr-o Biserica mai tarziu prin niste ruine.

| Noah4823 a răspuns:

Cumva DarkSector? Daca da, funda?

| mariusamr a răspuns:

Cu jocu painkiller seamana descrierea ta.