| Elena_1106 a întrebat:

Cand eram eu mai mica ma jucam pe calculator un joc cu un hamster intr-o bila si bila trebuia sa o controlezi(fata/spate/stanga/dreapta) si trebuia sa te propulsezi in aer, sa treci de anumite balti cu noroi etc., si "drumul" pe care trebuia sa mearga bila era in patratele de mai multe culori, arata ceva in genul unui castel, dar trebuia sa faci traseul intr-un anumit timp. Cine stie (si imi spune) cum se numeste jocul? Dau fundita celui care imi spune!

Răspuns Câştigător
| FineBroAndy a răspuns:

Aaaaa il stiu.Se numeste HamsterBall.Ma jucam mereu pe el!

5 răspunsuri:
| Lawrence a răspuns:

HamsterBallwinking

Sper că-ţi am fost de folos big grin
fundita dacă merithee hee

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Http://www.miniclip.com/games/hamsterball/en/ il ador :x si eu ma jucam tot asta :]

| Sophii a răspuns:

Stiu un joc asa dar nu stiu sigur daca e el. Intra aici http://www.funnygames.co.uk/ham-trials.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamsterball Gold

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Elena, jocul se numeste Hamsterball sau Hamsterball 2. Mi- facut placere sa-ti raspund la intrebare.