| anonim_4396 a întrebat:

Era un site ceva cam vechi: /miniclip.ro se numea, dar pe toată pagina scrie că "Adobe Flash Player nu mai este acceptat". Aveți o idee cum să meargă acel site din nou sau dacă știți un site identic sau care are toate jocurile de atunci.

Dacă nu, atunci mai am o întrebare legată de un joc de acolo. Era de aventură dacă nu mă înșel. Este o serie practic, deci mai multe jocuri cu cam aceleași personaje, dar știu că unul dintre ele era despre o tipă cu păr roșcat scurt, jachetă neagră, cu ruj roșu care la un moment dat se afla într-o clădire și ajungea în multe sectoare din clădirea respectivă, și astfel tu trebuia să rezolvi jocul, era puțin și la fel ca un puzzle. Sau aceeași tipă era (la inceputul altui joc din aceeasi serie) intr-o barcă cu un tip, la un moment dat găsesc niște oameni sălbatici care o aduce pe ea într-o casă de lemn dintr-o junglă. Cred că jocul începea cu S... și îl găseai online.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Slabe sanse sa il mai gasesti. Adobe Flash a fost retras acum 2 ani si orice site pe care mai e flash are sansa sa te viruseze rau daca incerci sa il folosesti.

| summergirl345 a răspuns (pentru Wr3nch):

Dar legat de jocul pe care l-am încercat să-l descriu cumva îl recunoști? Știu că mai era și pe alte site-uri de jocuri online, nu doar acela.

| Wr3nch a răspuns (pentru summergirl345):

Ma tem ca nu, am preferat mereu jocurile descarcate.