| bogdan324 a întrebat:

Este adevarat ca GTA V va fi lansat primavara anului 2013?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord, nu cred ca ai nevoie de un PC de ultima generatie.Max Payne 3 (produs ce aceeasi producatori ca GTA V) poate rula(la setari minime-medii) pe un PC cu 512 MB VRAM, 2GB RAM si un procesor Dual Core bunicel, asa ca nu ma astept ca V sa ceara ceva mult mai diferit si sofisticat ca Max Payne 3.
Si da, este adevarat ca se va lansa prin primavara lui '013.

| ThaPower a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja s-a lansat Max Payne 3!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ThaPower):

De prin iunie daca imi amintes bine.

| ThaPower a răspuns (pentru anonim_4396):

Jocul Max Payne 3 sau Grand Theft Auto 5 (Five)?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ThaPower):

Max Payne 3.

| ThaPower a răspuns (pentru anonim_4396):

Caută google Max Payne 3 și dă la rockstar și să vezi că s-a lansat big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru ThaPower):

Asta ziceam si eu, s-a lansat in iunie sau iulie anul asta. ca doar stiu ca l-am gatat prin august cand l-am luat de pe net.

8 răspunsuri:
| bogdan324 explică:

Cu PC-ul nu am probleme, ma duce crysis 2 pe maxed out, la fel si gta 4, sleeping dogs si restul jocurilor

| Smecherica123 a răspuns:

Da. Au anuntat cei de la Rockstar Games, dar trebuie sa stii ca ar trebui sa ai pc de ultima generatie ca sa iti mearga! Cred ai vazut acel videoclip de prezentare al jocului.