| KhEm a întrebat:

Este bun laptopul o sa il iau de sarbatori in 2014 adica anul asta, precizez ca o sa il iau pentru jocuri as vrea sa mearga gta 4 pe el http://www.flanco.ro/......eedos.html .....sau tot din flanco sau eMAG un laptop pana in 2000 lei foarte bun de gaming sa raspunda cine stie

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Laptopul e FOARTE BUN ca pret/performanta si pentru office/filme/net/muzica, trebi de-astea. Pentru jocuri e SUB ORICE CRITICA.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici cu placa video dedicata si procesor mai bun:
http://www.cel.ro/laptop-laptopuri/1560,178_1GB,Intel-Core-i5/

| lpavel a răspuns:

Deoarece NU spune ce memorie are placa video, mai e si integrata pe deasupra, NU cred ca o sa-ti mearga nici un joc, apoi gta 4? big grin
Deci alege-ti altul! -asta-i naspa rau!

| KhEm explică (pentru lpavel):

Ok mersi din ce puncte de vedere nu este bun? in afara de cel al memoriei adica stii si tu astia ce nu este bun la laptop nu precizeaza...

| KodrutZ a răspuns (pentru KhEm):

Laptopul e FOARTE BUN ca pret/performanta si pentru office/filme/net/muzica, trebi de-astea. Pentru jocuri e SUB ORICE CRITICA.