| xIuliaNNN a întrebat:

Este bun setup-ul care l-am creat? Adica merita banii?

As dori sa stiu daca toate sunt compatibile, procesorul cu placa de baza, rami cu placa de baza sursa daca duce

As dori si niste sugestii de schimb :

https://gyazo.com/2c216a86f1944e5234e3aad4945e84bc

Răspuns Câştigător
| TheOneTime a răspuns:

Frumos setup, nu stiu daca ai lasat Hard-ul la o parte, poate pentru ca il ai, anyway, ce as schimba eu sincer, ar fi ramul. Iti sugerez sa te duci pe un 8GB dual channel. E la fel in pret, dar performanta mai buna. Sursa as schimbaul de asemenea. Du-te pe cea de la Corsair, cea la 240 de lei de 550W. Se merita, plus ca nu o sa iti moara asa cum "s-ar putea" sa iti cedeze cea de la njoy. De asemnea daca as fi in locul tau, as folosi un cod pentru o mica reducere. Uite unul daca vrei: TRN4SK5Z

1 răspuns:
| ekkk a răspuns:

E bomba!