| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Este bunicica placa ati radeon hd 5470 pentru jocuri? dc

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Chiar nu ai ce face. Un pic de overclocking, dar nu e recomandat mai ales la laptop-uri. Chiar nu ai cum sa imbunatatesti performantele.

2 răspunsuri:
| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII explică (pentru eucumine010):

Cum pot sa o fac mai buna in afara de schimbarea pentru ca am laptop

| eucumine010 a răspuns (pentru CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII):

Chiar nu ai ce face. Un pic de overclocking, dar nu e recomandat mai ales la laptop-uri. Chiar nu ai cum sa imbunatatesti performantele.