| Decebalul a întrebat:

Este cineva care joaca Dota 2 si care poate sa imi raspunda la cateva intrebari?

Răspuns Câştigător
| HeRmeSs a răspuns:

In Dota 2, itemele cad RANDOM (la nimereala). Daca te uiti atent, sub iteme scrie numele jucatorului care a primit acel item. Itemele se pot duce la oricine, inamici sau coechipieri. Cand primesti un item, o sa primesti si un mesaj in coltul din dreapta de sus a ecranului.

3 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Eu.

| Decebalul explică (pentru HeRmeSs):

Salut! Am o problema in Dota. De fiecare data cand termin un meci imi arata sub tabelul de la sfarsit itemele care le-am primit, dar problema e ca nu mi le da in arsenal. De ce?

| HeRmeSs a răspuns (pentru Decebalul):

In Dota 2, itemele cad RANDOM (la nimereala). Daca te uiti atent, sub iteme scrie numele jucatorului care a primit acel item. Itemele se pot duce la oricine, inamici sau coechipieri. Cand primesti un item, o sa primesti si un mesaj in coltul din dreapta de sus a ecranului.

| Batman79 a răspuns:

Pentru ca nu toate sunt itemele tale...doar la care iti arata numele tau iti vor aparea in inventar