| RorySan a întrebat:

Este frumos jocul 4story

3 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Pai... e mai mult Fantasy...
Da este, are o multime de harti pe care te poti distra si are caractere cat se nu te plictisesti:
Arcas- Are nevoie de distana pentru a supravietui, iar damage-ul este pur si simplu de zeu
Evocator- Se bazeaza in mare parte pe animalul de companie care ataca inamicii si este un farmer minunat
Razboinic- Unul dintre rolurile principale in luptele de echipa este razboinicul, are un damage bunicel si o armura prin care nu trece nici un meteorit laughing
Magician- Daca nu pastrezi distanta esti mort, insa damageul si stunurile, slowurile ( Cc-ul in general ) te ajuta sa pastrezi distanta si sa iti termini inamicul inainte sa ajunga la tine
Preot- E mai mult un support. Heal, mana, si multe alte buffuri folositoare
Luptator Nocturn- Preferatul meu. Imposibil sa scapi de el, se bazeaza pe atacuri prin ambuscada si otrava care iti va da damage over time ( 300 damage in 5 secunde de exemplu ) Mai pe scurt e un asasin care in marile batalii elimina inamicii cei mei puternici in timp ce aliatii tai " ii tin de vorba" pe gardienii lui
Imediat ce ai facut un level decent ( 70-80 ) si crezi ca ai iteme destul de bune, te poti alatura celor din regatul tau pentru a lupta in slujba regelui laughing
E o harta pe unde daca treci e imposibil sa scapi nevatamat. Acolo se duc marile lupte. Sper ca sunt destule informatii... Uita-te la un gameplay pe YouTube daca inca nu esti lamurita

| RorySan explică (pentru InVPent):

Mersi mult costa bani?

| InVPent a răspuns:

Nu, nu costa.