| RăzvanP06 a întrebat:

Este OK acest PC, is compatibile piesele?, trebuie facut update la BIOS sau mai trebuie puse ventilatoare? O sa am dificultati la montare?

http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1107832/

4 răspunsuri:
| xBlaise a răspuns:

Ce faci tu cu sursa aia de 650W?laughing) Ia-ti una de 350/400w o sa duca acel procesor... si restul componentelor. La amd trebuie sursa peste 500Wwinking Si da sunt compatibile toate piesele

| RăzvanP06 explică (pentru xBlaise):

Am luat sursa pentru placa video mai mult big grin

| xBlaise a răspuns (pentru RăzvanP06):

Mergea si cu una de 500 happy

| titigreaca85 a răspuns:

Nu o sa ai probleme. E un pc bunicel SI nu trebuie facut update la BIOS si nici sa pui Ventilatoare laughing