| AnduuSweetyCandy a întrebat:

Eu am jocul Imvu ...Cum pot face bani. Stiu ca este un cazinou ( am auzit nu m.am jucat ). dati-mi adresa cazinoului ala si cum bag creditele pe imvu.
Fundita :*

1 răspuns:
| Toxicandy02 a răspuns:

Hei! si eu am jucat imvu.ideea e ca poti instala imvu toolbar si iti da nu stiu cate credite si iti poti instala si alte chestii.da` la un momedat nu o sa mai ai nimic prin care sa faci credite doar daca o sa pui bani adevarti de pe card.eu nu am pus bani adevoh go onaa si nu exista adresa, si multe cazinouri. undeva in meniu gasesti un buton nu mai stiu cum se numeste, unde poti merge in diferite locuri.doar scrii undeva in stanga,, cazino" si o sa-ti apara. fundita?puppy dog eyes