| 4n0nim a întrebat:

Eu am o problema am vrut sa imi bag un antivirus...

Mi-am bagat kasperky, cand l-am instalat nu mai puteam sa inntru in google chrome sau internet explorer am umblat la setari nimic...

Apoi mi-am bagat Avira a mers totul ok dar am scos un hack pentru metin2 care merge functiona perfect dar urmatoarea zi mi la sters cu motivul ca are virus am vrut sa-l bag la exclusions dar nu am putut L-am sters.

Imi ziceti si voi un antivirus bun?

PS: vroiam sa bag Nod32 dar am auzit ca nu detecteaza Keyloggeri e adevarat?
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca folosesti hack-uri...antivirus pentru ce-ti trebuie? Kaspersky e cel mai bun din lume, Avira detecteaza trojani, Nod32 la fel ii detecteaza mai bine decat Avira, Bitdefender la fel, AVG -> idem. Poate nu ai inteles ca antivirusii te protejeaza! Tu vrei un antivirus care sa nu-ti detecteze trojani?

| 4n0nim explică:

Eu vreau un antivirus special pentru hack, insa vreau sa mearga sa bag la exceptions de ex la kasperky imi detecta un virus la metin2 dar acel hack mergea perfect si n-am vrut sa-l sterg si nu aveam ce sa fac ca sa nu il stearga deci... acum am avira nu stiu daca e byn la gasit virusi da nho astept pareri