| Boog a întrebat:

Care antivirus este mai bun Avira sau NOD32? DE CE?

9 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Iti zic eu cel mai bun raspuns " Niciunul". Ia-ti kaspersky daca vrei antivirus.

| FoarteLetargic a răspuns:

Nod 32. Gaseste virusii mai repede ca Avira. Avira am si eu si nu e prea bun. Funda?happy

| chakuza a răspuns:

Mergi pe Nodwinking

| ÐaÍÍÍa a răspuns:

Nu-i adevarat!
NOD32 e cel mai bun dintre cele 2tongue
Eu asta il am
:X

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Eu cred ca Avira

| pisioi a răspuns:

Avira

| CoCaCoLa a răspuns:

Avira il am si e foarte bun poti sa si verifici scrie pe google test antivirus si o sa iti dea ceva sa descarci si sa vez ca avira til detecteaza si nu te lasa sa descarci aiawinking
e foarte bun

| Gickanho a răspuns:

Avira e ffff bun nod chiar slab, l'am avut

| Aleksandra_2804 a răspuns:

Fara licenta originala, nici unul nu e bun. nod32 are multe procese care ruleaza la deschiderea windows`ului.

Iti recomand bittdeffender 2011 cu licenta. Cumperi licenta si de restul se ocupa el.