| Dσℓℓу a întrebat:

SaLLz:*... dau fundita pentru raspuns bun.Am gasit un hack de pe net de metin2 ro si se numeste fisierul "INJECTOR". e hack de peste sau cel putin asa zice ala care il puna.Nu stiu daca este hack sau un virusthinking voi ce credeti? Ce sunt fisierele care se numesc "Injector". Daca il iau in pc si scanez cu NOD32 ANTIVIRUS imi detecteaza daca e virusat?happyMC

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Trimite fisierul celor de la Avira ( http://analysis.avira.com/samples/ ). Vor analiza fisierul si iti vor spune daca este un program obisnuit, un cheat, un riskware sau un malware serios.;)