| 240999 a întrebat:

Eu am un macbook air si de fiecare data cand vre sa ma joc un joc pe facebook sau pe internet imi zice ca trebuie sa imi instalez flashplayer 11, daca intru pe acel link nu ma lasa sa il descarc, deci cum as putea sa ma joc, sau cum as putea sa l descarc?

1 răspuns:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Pai trebuie sa iti blochezi priml flash player pe care il aveai sau sa il dezinstalezi, ca sa il blochez este foarte usor mai ales la mozila daca ai butonul Fierfox dai pe el si apoi dai pe componete alea care au in fata ceva ca o piesa de puzzle > se deschide fereastra noua > dai extensii tot asa are in fata o piesa de puzzle > cauntii flsh player > dai dezactiveaza si apoi rimuvii daca tii neaparat oricum rimuvii se poate anula.
uite nist site-uri cu cateva versiuni de flash player 11 :
1.http://www.softonic.it/s/adobe-flash-player-free-11
2.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.flashplayer&hl=it
Iti recomand sa iti instalezi de pe al doilea link aceast flash player flosesc si eu de la Adobe si functioneaza perfect :D mult noroc :D