| Cristi112 a întrebat:

am un laptop Samsung r610 si windows 7 iar cand incerc sa intru e facebook nu ma lasa sa ma loghez pana nu descarc si instalez mcafee si nu pot saa il instalez deoarece am norton 2012 si am dat o gramada de bani pe el si nu vreau sa fac ceva. va rog ce as putea face sa ma pot loga pe facebook ffara sa instalez mcafee? va rog ajutati-m

Răspuns Câştigător
| JASMYNA88 a răspuns:

Incearca alte browsere. de exemplu eu folosesc google chrome si sunt foarte multumita de el. sau opera. sau vezi la setari la browser daca nu cumva poti dezactiva chestia aia

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are nici o legatura facebook cu McAfee. Spune-mi pasii pe care ii faci si ce browser folosesti...sau cand deschizi calculatorul daca iti apare vreo fereastra ceva.
Da-mi detalii!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )