| valentin2004paduraru a întrebat:

Eu cand am descarcat emulatorul koplayer pentru clash royale a mers totul bine dar dupa ce am stins calculatorul si l-am aprins din nou nu imi mai mergea deloc internetu.De ce?

1 răspuns:
| Boss315 a răspuns:

Nu mai mergea internetul decat la calculator sau nu mergea deloc? Daca nu mergea decat la calculator, probabil nu a fost de la koplayer, o fi fost de la altceva. Instaleaza un alt emulator (iti recomand Nox), si vezi daca merge netul