| wEEdONNe a întrebat:

Am si eu o problema cu pc ieri am instalat windowsul si imi mergea bine mi-am descarcat metin2Ro a mers bine 2-3 ore dupa am iesit afara si am stins calculatorul. Cand am ajuns acasa si l-am pornit nu imi mergea nimic imi dadea eroare Svchost.exe Intrebarea mea este se poate duce timpul inapoi pana atunci cand imi mergea calculatorul bine?

5 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Da, se poate, cu System Restore. Dar nu ai dat destule detalii. Ce eroare iti da mai exact? Poti face un print? Ce Windows ti-ai pus? Ce configuratie a PC-ului ai?

| wEEdONNe explică (pentru miTzuliK93):

Pai imi da asa Error svchost: C/windows/temp/svchost32.exe si partea prosta e ca nu pot intra in particica C

| sheamus12 a răspuns:

Da se poate. Nu iti spune sa intri pe userul Administrator?

| ionutadr97 a răspuns:

Daca ai instalat windowsul, verifica programele care le ai, verifica drivele.