| Dudyda a întrebat:

Eu intru zilnic pe jocul lady popular iar foamea si setea sunt mereu 0 energia si curatenia sunt 100 iar sanatatea scade din ce in ce mai mult.Nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma ca dupa aia ca sa o insanatosesc imi ia din puncte. Dau funda celui mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| eliza_3657 a răspuns:

Vz ca scrie undeva stii uh mai deunde cumperi mancarea si bautura vezi ca scrie acolo: mancari bauturi obiecte animalut si altele.

Dai pe altele si vz ca sunt niste pastile cumperi cate vrei uh si ai sa vezi ca o sa te insanatosesti o cutie de pastile costa 10$ iar sanatatea ati creste cu 10 si ati scade din fericire asa este normal si eu am facut asta sper ca te-am ajutat fundaaaaaaaaaaaaa sa stii ca alta modalitate sa ati cresti sanatatea nu exista te rog fundaaaaaaaaaaa