| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Legat de jocul Lady Popular. Ce e asa de interesant la el? Vad ca toti vreti conturi Lady Popular cu level peste 5. Mi-am facut si eu cont da nu am gasit ceva interesant la el. Si cum e chestia cu orasul? Eu joc fff multe jocuri onnline ca ourWorld, Club Penguin, Pandanda etc. Eu credeam ca atunci cand mergi in oras si dai de exemplu pe Disco credeam ca intrii la un Club Disco si iti da miscari si mergi cu mouse-ul pe unde vrei si vorbesti cu ceilalti jucatori. Dar acolo vad ca scrie ca dansezi numai pentru 15 sau 30 min. La chestia cu Domnisoara, pe zi ce trece ii scade energia, sanatatea, foamea, setea etc. Nu stiu cum sa fac... spuneti-mi si mie va rog cum e treaba cu jocul asta ca nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Pai in primul rand majoritatea vor cont de cel putin level 5 pentru a putea face provocari intre Domnisoare. Si atunci cand mergi la discoteca pur si simplu in timp de 15, 30 min etc Domnisoara ta danseaza si cu setea si foamea trebuie sa cumperi mancare si de baut de la piata ca sa revina cum ar trebui si ca sa fie din nou curata trebuie sa mergi in camera/casa ei si sa te duci pe baie si dai sa faca un dus, iar pentru energie tot in casa mergi la dormitor parca si dai sa doarma. Ca sa treci un level trebuie sa faci anumite goaluri adica iti cere sa faci anumite lucruri (sa iti iei job, sa iti faci o anumita coafura etc) si dupa ce le faci pe toate de la nivelul respectiv treci nivelul. Sunt multe de zis, daca ai intrebari ma poti intreba prin mesaj privat. Sper ca te-am ajutat

P. S. si eu am cont pe multe site-uri de realitate virtuala. am pe ourworld, club penguin, pandanda, lady popular, panfu, miss bimbo etc (multe altele). Si inca ceva, daca vrei sa ma intrebi ceva anume legat de lady popular poti sa ma intrebi si pe messenger caci pe TPU nu sunt mereu dar pe mess sunt mai mereu. daca vrei imi poti trimite mesaj privat cu id-ul tau si mai vorbim de asta si pe mess.

2 răspunsuri:
| Clo3e a răspuns:

straight face Ma-m pierdut. o.0

| Kamy99 a răspuns:

Nu cred ca capu` tau intelegerolling on the floor