| Abcfunny a întrebat:

Hei all! Mi-am facut si eu cont pe lady popularwinking. Am ajuns la nivelul 5 si am misiunea sa ma despart de iubit intru la "club" si dau sa ma despart si imi zice"Nu ai noroc esti inca fara iubit " dar eu amstraight face de 2 saptamani ma chinui sa ii dau papuci, care este cauza? asa si ...eu intru in fiecare zi pe cont am foamea/setea 0 si odihna/curatenie 100 dar sanatatea este 66 straight face in fiecare zi imi scade si fericirea la fel a ajuns la 44 straight face. care este cauzastraight face?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Smileee a răspuns:

Bună.

Te poţi despărţii de iubit din maxim a 14-a încercare. Sunt şi câteva criterii :

Fericirea: 90 sau mai puţin;
Setea: 20 sau mai mult;
Foamea: 20 sau mai mult;
Igiena: 70 sau mai puţin;
Greutatea: +/- 4 kg de la greutatea ideală a domnişoarei;
Valoarea totală a hainelor şi a accesoriilor pe care le deţine domnişoara ta: până la 15 de dolari.

Este şi noroc.
Baftă!