| smecheru24 a întrebat:

Eu joc GoodGame Mafia si as vrea un Hack pentru Cash and gold, dar toate siturile la care am incercat ori sunt blocate, ori trebuie sa platesti pentru ele si dupa aia fisierul este scriptat, va rog ajutati-ma, orice hack pentru gold and cash fara Cheat engine ca nu merge pentru a l-am incercat, Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| Vali_Corb_1995 a răspuns:

Nu exista hack la acest joc si eu am incercat sa aflu parole la altibig grin si nu a mers contul meu e fulger5555

| smecheru24 explică (pentru Vali_Corb_1995):

Al meu e Smecherul_24

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Nu exista nici un hack pentru acel joc, te asigur.

| DimLight a răspuns:

Uite, mentalitatea asta strica jocurile si uite asa vezi o multime de jocuri pe steam ce nu mai sunt deloc jucabile din cauza trisorilor. am si eu cont pe jocul ala dar m-am lasat, te sfatuiesc sa iti inviti prietenii sa joace(pentru bonus) sau sa cumperi gold cand e oferta, ocazional sunt oferte destul de bune, bafta si la mai putin cheating!

| smecheru24 explică:

Exista hackuri dar nu stiu cum sa le scriu si unde

| gLuss2557 a răspuns:

Eu am un hack foarte bun.
Conteacteaza-ma la id : dorian.ciobanu

| Helper94 a răspuns:

Nu exista hackuri pentru asa ceva. Jocurile online sunt f bine securizate astfel incat sa nu mearga hackurile. Ai grija daca iti cere cineva parola nu o dai nimanui.winking

| Mesi_Ronaldinio_1989 a răspuns:

Eu sunt de-acord cu tine smecheru24 daca ceilaltii crede ca nu exista atunci cum arata pe youtube programul hack fara suparare pentru cei care crede ca nu exista hack goodgame mafia eu am plecat contul meu de goodgame mafia e TheDarkLord