| SunShine11250 a întrebat:

Eu joc lady popular. daca de exemplu eu acum mia-m inchiriat un apartament si l-am mobilat. daca il abandonez pentru a lua altul. dupa ce am inchiriat altul ce se intampla? Mai este inca mobilat? Adica mai are toate lucrurile pe care le cumparasem pentru a-l mobila? Urgent! Dau funda celui mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| Lylyanna a răspuns:

Stai linistita ca ramai cu mobila, dar trebuie sa-l remobilezi pe cel nou (funda please)(si numele domnisoarei mele este lylyanna vot)

3 răspunsuri:
| SunShine11250 explică:

Raspunsul pe care Lylyanna mi l-a dat a fos corect de aceea i-am dat funda chiar daca nu a raspuns prima

| TheVampireDiaries a răspuns:

Apartamentul nu ramane mobilat.Trebuie sa-l mobilezi iar. FUNDA

| Lylyanna a răspuns:

Multumesc mult, dar raspunde la intrebarile si iti dau si eu