| AleeE_9040 a întrebat:

Mi-am cumparat mobila pe Lady Popular. Cum mi-o pun in apartament? Trebuie sa o pun? Fundaa`:*

Răspuns Câştigător
| deeapa a răspuns:

1.te duci la magazinul de mobila si cumperi tot ce vrei
2.te duci la apartament si dai pe o camera
3.dai la editeaza camera acolo sus si acolo iti apare o lupa si dai pe ea si scrie acolo covoare,paturi, x, y si tu dai pe care vrei sti
4.iei alea de acolo si le pui in camera unde vrei si dupa dai salveaza camera

sper ca te-am ajutat
Funda?

3 răspunsuri:
| TraficantaDeVisee a răspuns:

Daca vrei tio pui daca nu nu uite iti spun eu cum o pui; te duci la casa ta alegi o camera in care vrei sa pui mobila apoi apesi editeaza camera si te duci pe o lupa mai sus apesi pe ea apoi iti apare categoria de unde ai obiectele de ex.:tapete,holuri(canapea), podea, vaze etc. si cand iti apar apesi pe ele si apoi le muti unde vrei; fundita?!

| NoChanceForUs a răspuns:

Simplu,platesti pe cineva.

| jojoo10 a răspuns:

Bunabatting eyelashes:X:X...pai la lady popular trebuie sa platesti o persoana:X:* funda` te rooog`:X