| coMpLeT a întrebat:

Eu jucam Farmerama si m-am lasat si de cateva zile m-am apucat iar dar nu am mai gasit in oras magazinul acela de unde cumparai animale si nici magazinul de unde cumparai pomi. Aveti idee ce s-a intamplat? Ca am vazut ca orasul s-a modificat, nu mai e cum era cand jucam eu si am luat fiecare cladire la rand si magazinele astea 2 nu le gasesc asa ca va rog daca ati putea sa imi spuneti si mie unde le gasesc sau ce s-a intamplat cu ele.

Răspuns Câştigător
| alexxela03 a răspuns:

Cum sa nu fie intra la oras si scrie acolo complex comercial si scrie sus mare provizii pentru ferma si sus in stanga apare combina da pe sagetile din stanga si dreapta combinei si acolo sunt copacii si animalele. Fundita te rog tongue

2 răspunsuri:
| coMpLeT explică:

Am gasit. Mersi mult.

| alexxela03 a răspuns:

Npc tongue Daca mai ai nelamuriri cu farmerama sa imi ziciwinking