| ceapa1 a întrebat:

In cateva zile am balul bobocilor, iar eu trebuie sa ma imbrac in costumul lui ADAM, nu am nicio idee cam cu ce as putea sa ma imbrac.Ma gandesc la un tricou din acela care se gasea in magazinele de cadouri(cu muschi ), nu am gasit. Daca aveti idee unde gasesc asa ceva si cu ce sa completez tinuta as fi foarte recunoscator.Multumesc,dau funda!

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Un tricou ca acela daca gasesti, daca nu ramai in sus dezbracat iar in jos sa ai boxeri pe dedesubt iar deasupra boxerilor sa iei o esarfa maro sau crem si o tai putin prin unele locuri si pui 2-3 frunze pe esarfa agatate.
Sper ca intelegi ce am vrut sa-ti spun.