| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni, scriu aici pentru nu stiu unde in alta parte, nu este o intrebare de fapt este un sfat pentru cei care sufera la fel ca si mine de hiper hidroza, de mult timp aveam probleme cu aceasta boala pana am dat peste acest deodorant, se numeste mitchum este foarte accesibil, face vreo 10 lei si se gaseste cred ca numai in magazinele real, deci este incredibil acest deodorant inainte sa il iau aveam dubii dar dupa l-am aplicat si am vazut cum rezista, dumnezeule am fost cred ca cel mai fericit om de pe lume, m-am dat cu el dimineata cand l-am loat si nu l-am lasat sa se usuce nu a avut nici un efect dar dupa ce l-am aplicat iar si l-am lasat sa se usuce in totalitate si-a facut treaba mai bine ca orice alt deodorant pe care l-am mai folosit, am fost la sala dupa ce trecuse cateva ore bune dupa ce il aplicasem cam 7-8 ore si m-am apucat de antrenamente deci am lucrat la sala foarte intens cam vreo 2 ore eram ud tot din cap pana in picioare cand ridic mana subratul era perfect uscat de atunci am folosit numai acest deodorant care parca face minuni la un timp dupa ce l-am folosit numai era nevoie decat de o aplicare la 3-4 zile, cu timpu am ajuns la o aplicare pe samptamana poate si mai rar, ddon pacate acuma numai am de unde sa cumpar pentru ca sunt plecat din tara si nu gasesc nicaieri si a inceput sa reapara iar problema aceasta cu transpiratia, bine macar ca nu miroase si sunt doar ud, acum sa vad poate gasesc un alt deodorant care sa aiba acelasi efect sa speram ca exista, dar nu sunt prea sigur ca o sa gasesc curand, daca aveti ce sfaturi sa imi dati sau stiti un alt deodorant care are un efect cat de cat bun pentru aceasta afectiune va rog nu ezitati sa imi spuneti, apropo sunt in Spania, aveti grija de voi bye happy scuze de categorie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| boradan a răspuns:

Bravo,dar verifica pe net si ce contine

| FeriFerika a răspuns:

Contine destul de mult aluminiu sau ceva legat de aluminiu, oricum nu ma intereseaza atata timp cat isi face treaba happy