| Paranormal12 a întrebat:

Eu sunt foarte interesat de paranormal.Ce carti imi recomandati sa citesc ca sa ma informezi si sa stiu si mai mult?

5 răspunsuri:
| CineTeCrezi a răspuns:

Paranormal Activity-Demon Book
Funda?

| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Leonard Iosefini-secretele magiei.Categoria nu e prea bine aleasa

| Paranormal12 explică (pentru Ghinea_Alin_1998):

Hop.Am gresit...Am vrut sa pun hobies/pets dar sunt puse una sub alta si m-am incurcat... happy

| IulianDornianu61 a răspuns:

In primul rand ai gresit categoria
In al doilea poti citi carti yu-gi-h, carti duel masters, sau cele clasice

| Mihaela2710 a răspuns:

Uite aici: "Harry Potter". Nu e chiar paranormal da e de magie, si e si un pic pic pic horror da un pic de tot... happy