| Gamerita a întrebat:

Exista gamerite romane? thinking Nu am prea vazut.
Eu una joc LOL, Warkraft, Cs, Diablo,Call of Duty,NFS,Far Cry,Battlefiled si mai multe,dar nu stau sa le numar.
Jocurile gen LOL, warkraft, cabal, le joc numai cu baietii :/. Stiti si fete gamerite? Chiar as vrea sa cunosc una laughing. Mi-am facut si un blog, iar in vara o sa-mi fac un canal gaming, dar ..chiar doream sa cunosc si alte fete pasionate de jocuri video.

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Am încercat şi eu să joc Cs. Am fost varză. Mă înjuram cu ăia pe chat, căci nu ştiam să "plantez" bomba. De-atunci m-am lăsat.

| TOOL a răspuns:

Macar daca-i fii scris "Warcraft" corect. Sora mea joaca: NFS, Cs si Warcraft.happy

| StJimmy a răspuns:

Credeam ca se scrie WARCRAFT. Am trait in minciuna inseamna.

| Gamerita explică (pentru StJimmy):

Ba voi aveti o problema la cap.
am zis ca ma GRABEAM, de-aia am scris cu "K " rolling on the floor)))))))))

| StJimmy a răspuns (pentru Gamerita):

Ce cod joci? si ce ai ales la far cry?

| Jeezy a răspuns:

Joci niste jocuri bune...dar si niste jocuri tampitelaughing just sayin

| Kissmeagain a răspuns:

BAI! A real gamer girl nu isi face cont numit "Gamerita" si nici nu se expune pentru a primi atentie doar pentru ca e fata si joaca jocuri video. Damn it...cati ani ai?

| Vlad_Alex_1980 a răspuns:

Eu am mai vazut la Minecraft la videoclipuri. Am si o colega la scoala care joaca Minecraft laughing

| Ramaterorii a răspuns:

Sal ma eu stiu una care joaca loc și wow freakz
Vrei sa joci loc cu ma? Ma cheama Paladindark22 sau Umbraterorii sper sa ne vedem la un loc GL & HF! big grin

| Ramaterorii a răspuns:

Bună eu cunosc una o cheamă semi iar pe fb e misssemi și e de treaba dar dacă vrei o sa va cu ea de te și dacă vrei putem juca un loc împreună pe Skype asa ma cheamă pe lol Paladindark22 (și pe Skype la fel) sau Umbraterorii GL & HF! big grin