| Sfinnx a întrebat:

Sunt pe aici fete pasionate de gaming? Please... fara Farm ville si LOL, mario, dota,!-_- rog seriozitate ca am mai dat de panarame din astea care se cred "gamerite' si ele sunt fix pix

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Gamerii sunt cei care produc jocurile, este diferenţă între un gamer şi un pasionat de gamming.
Şi pe mine mă pasionează gamming-ul.

| LePotato a răspuns (pentru FemeiaPisică):

"Gamerii sunt cei care produc jocurile" -ce-ai vrut sa zici aici?laughing

| FeliciaCorinaA a răspuns:

La ce fel de jocuri te referi? Eu joc fifa, wot, assasin creed. In ce sens, seriozitate?

| Ciumpi35 a răspuns:

Si tu ce joci? CS:GO? Call of Duty? Terraria?

| Sfinnx explică (pentru Ciumpi35):

Am jucat multe si urmeaza sa ma apuc saptamana viitoare de cs go.
Uite o lista cu ce am jucat:
Jade dynasty, c9, vindictus, cs 1.6, minecraft, metin, scarlet blade,defiance, fiesta,smite, prince of persia the two thrones, sevencore, apb reloaded, gta 4/ SA, outlast, dead space 2, black shot, lol, raiderz, s4league,elsword,defiance, torlight 2, dead island,aura kingdom, microvolts,swordsman, age of wushu,aion,alien shooter, tera, rappelz, pwi, sims 2/3, fifa, shayia tomb raider toate.
Faza ii ca imi trebuie o partenera de joc ptc m-am saturat sa ma joc cu baieti.