| Roxanyka98 a întrebat:

Salut:D! as avea o intrebare pentru voi gameri ce parere aveti despre :GAMERITE
am vazut ca in Romania nu sunt prea multe :) si as vrea sa vad ce parere aveti despre ele.
eu am un canal de gaming pe care daca vreti puteti sa va uitati
http://www.youtube.com/user/MrROXY215
am vazut ca multi spun ca unele fete se definesc"gamerite" dor de nume iar apoi nu ar sti sa joce nimic in realitate voi ce credeti:D!?

3 răspunsuri:
| Cordelia a răspuns:

Bravo ţie! Intradevăr, există zeci de ''gameriţe'' ce de fapt nu se joacă din plăcere, se joacă pentru a capta atenţia băieţilor, daca mergi pe COD găseşti multe specimene de genul care se filmeaza in timp ce joacă doar in lenjerie intimă xD. Apropo, drăguţe videouri.

| ovexgamingzonee a răspuns:

Fetele gamerite sunt tari, adica am cunoscut o fata de genu, si logic ca m-am indragostit de ea; si totul a luat-o in jos, dar nu asta conteaza... conteaza ca in ciuda faptului ca unii oameni zic ceva gen ca vai ca fetele nu se joaca la calculator si ca ele nu stiu ce, gameritele tot o fac, ceea ce da dovada de curaj big grin. eu unul respect toate fetele dar in special gameritele.; D

| Sergiu_Si_Bogdan_1979 a răspuns:

Sunt super dar nu am intalnit atat de multe si nu cum spun toti prostiii ca gamerite sunt urate cu ochelarii cat fundul la borcan