| mitzuthebest a întrebat:

Exista o modalitate de a abtine pe metin2 ro monede de dragon fara a plati?
Am vazut un raspuns in care spune ca exista un event, exista?

Răspuns Câştigător
| n3ky a răspuns:

Hmhh pai sa vedem nu cred ca da GM la event monede ...Este un fel de bug care il poti pune in itemshop dar este ilegal...cel mai bine are fi sa platesti ca sa nai probleme big grin

3 răspunsuri:
| Usher2800 a răspuns:

Nu inkerka din astea ca de te prinde gm ai pus-o exista eventul OX de sarbatori numai cu cufere clar de luna la uriel se petrece iti pune intrebari gm da cand e asta cel mai bine e sa le vinzi nu sa le desfaki de vinzi 50 cufere faci 35kk castigi multe cufere da inkearka sa intri cu 2 caractere odata
bafta si nu inkerka cu md sa faci fara platy orcine ar zice daca vrei nu inkerka

| mitzuthebest explică:

Multumesc pentru raspunsuri, credeti-ma ca am patit multe chestii la metinu asta dar am vazut o pagina, si daca te logai primeai 100 MD,a fost o cacealma mare de tot,farsorul a primit datele mele de logare atunci cand am completat acea pagina. Oricum,am spus ca am experienta in asa ceva si ca am patit de multe ori deci mi-am recuperat contul fara nici un o stricaciune. Apropo, stiam ca nu exista modalitati prin care sa obtin MD degeaba dar pagina era destul de credula, era fix ca cea de la site-ul Metin2 ro.

| alexoz a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/LinuxKing/d0c85c37f073af,vezi videoul poate merge, si poti sa obti monedele dragonului fara sa platesti da ii special pentru o misiune, deci nu te obosi degeaba sa primesti gratis si sa nu accepti cand iti ofera cineva am patit-o.