| EllyPff a întrebat:

Exista programe de ars calculatoare? Adica daca vreau sa ard calculatorul unui vecin caruia ii stiu ip-ul. Zicea un prieten ca are un program de ars alt calculator, il accesezi, bagi ip-ul si niste date si calculatorul cu pricina se scurtcircuiteaza. Daca exista dati-mi si mie numele lui. Funda

Răspuns Câştigător
| Alexandrumar1 a răspuns:

Cre ca exista un server de hackeri. poate.dar mai usor e sa trimiti virusi puternici care incarca procesorul, dar te asigur ca daac te afla iai o bataie de nu ma sti unde e si ce se intampla...

2 răspunsuri:
| Noitrex a răspuns:

Baaa revinoti cum sa arzi calculatore numa scriind ip-ul si niste date auzi arzi calculatoare ce but rolling on the floorrolling on the floor aa si te-a mintit asa zisul prieten al tau cum sa arzi sau sa scircuitezi un pc este inposibil cum spui u

| kaz3 a răspuns:

Da merge uite ce trebuie sa faci te duci in vizita la vecin si ii bagi o petarda lipita de un chibrit in cd rom si sa vezi cum arderolling on the floor