| amykool a întrebat:

Am o intrebare : vreau sa stiu daca exista un program unde sa scrii ceva si sa iti spuna calculatorul ce ai scris. De exemplu : scriu pisica si calculatorul sa zica pisica. Sper ca ati inteles. Daca exista dati-mi numele sau linkul, iar daca nu spuneti simplu nu! >big grin

Răspuns Câştigător
| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai poti da la traducator, la google scrii ce vrei sa scrii, apoi sub spatiul dreptunghiular este un fel de pitograma... na si dai clic pe ea si iti spune ce ai scris. (Asa mi-am convins verisoara sa manance, spunandu-i ca este o printesa happy ) Sper ca am fost de ajutor, succes!

1 răspuns: