| Pυƒυℓєтє a întrebat:

Hey! Daca am dat LIKE unor pagini, se poate sa-mi retrag LIKE-urile? Nu sa intru la fiecare pagina si sa mi le retrag. Ca am dat la peste 300 de pagini. Daca exista un buton special sau ceva de genu' asta, si sa se retraga LIKE-ul meu la paginile care am dat LIKE pana acum... Dau FUNDA!
PS: Este vorba de Facebook

Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Da iti poti retrage like-urile, dar nu exista niciun buton special. Trebuie sa intri din nou pe fiecare pagina pe care ai dat like si ca sa le stergi apasa pe unlike.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes!

1 răspuns:
| LolaLollita a răspuns:

Intri la fiecare pagina in parte di dai dislike. Spor la treaba!