| AdMiRaTor a întrebat:

Exista un program sa imi booste-ze placa video? adica sa imi ridice fps-urile. la toate jocurile le tin pe MAX LOW. stiam de internet max nu stiu cum... Aveti vreo idee? majoritatea jocurilor imi merg in 7 fps-uri. Am placa proasta. chiar foarte proasta : Intel G41 Express Chipset ( doar atat scrie ) + e integrata. Imi puteti da un link unde o gasesc pe un site sa o cumpar? sau un alt site sa cumpar placa asemanatoare ca vreau sa o schimb saptamana asta.

Răspuns Câştigător
| Virk a răspuns:

Razer game Booster se numeste programul

1 răspuns:
| LaccboGaming a răspuns:

Razer booster e cel mai bun iti sugerez sa il folosesti. Funda?