| lordnebun a întrebat:

Exista vreun joc de wrestling pe pc unde te poti urca pe scari?

Răspuns Câştigător
| xamix a răspuns:

Pentru pc pc nu exista dar pentru ps1 da este smackdown2 si smackdown2 are meciuri cu cosciuge (nu stiu daca am scris bine big grin) e tare numai ca grafica e cam in patratele (joc din 80 parca) pentru mai multe injormatii da-mi pm. a da il poti emula fara probleme chiar daca ai pc slabut

3 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Da,lol.
WWWE smackdown v.s raw 2010 si 2011
chiar si la Raw 2007 te poti urca pe scari happy.

| kenNNzorFTW a răspuns:

Pentru pc nu exista doar pentru:playstation

| lordnebun explică:

Hei pinguinul la raw 2007 cum te urci pe scara?:d si apoi iti dau funda