| claudya a întrebat:

Cat timp e necesar pentru a urca 1200 de scari?

Răspuns Câştigător
| dalea a răspuns:

Depinde de cat de lungi sunt scarile, pentru ca te-ai referit la 1200 de scari si nu de 1200 de trepte ceea ce e cu totul altceva.

6 răspunsuri:
| anonim a răspuns:

Depinde de greutatea corporala.tongue laughing

| TipulVerde a răspuns:

Pai vreo cateva saptamani... urci o suta de trepte, lesini, cazi douazeci, te trezesti, urci, lesini, cazi, si tot asa...

| Cryss a răspuns:

Pai la mine este in oras un cimitir la care ajungi doar urcand pe vreo 20 de scari si le urc cam in 5-10 minute happy. Deci daca ar fi 1200 de scari le-as urca in 6000-12000 minutelaughing insa treuie sa luam in calcul si pauzele, vreo 10 de cate 20 de minute sa zicem thinking sau un somn de vreo 2 ore laughing... si asa urc 1200 de scari in vreo saptamana laughing).

| Onutzu a răspuns:

Depinde de viteza de deplasare a persoanei.

| buburutza a răspuns:

Urca-le tu si spune-ne si noua!
Pupici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de motivatie, adica daca te asteapta gagica acasa pentru. nebunii eu cred ca le urci mai repede decat le-ai urca daca ai stii ca nu-ti da nimic big grin