| BigGez a întrebat:

Exista youtuberi romani care sa faca video-uri de tip game critique sau extended review? Exemplu: Mandalore, ssethtzeentach sau Joseph Anderson.

7 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

AngryJoeShow, IGN, nici eu nu stiu prea multi...

| BigGez explică (pentru DarthNiger):

AngryJoe e roman?

| DarthNiger a răspuns (pentru BigGez):

Nu, nu este, dar e foarte popular.

| DarthNiger a răspuns (pentru BigGez):

Youtuberi romani care fac review nu stiu deloc, nici macar nu stiu daca sunt,

| BigGez explică (pentru DarthNiger):

Stiu si eu o multime de youtuberi americani/spanioli dar eram curios daca exista ceva asemanator si in Romania. Majoritatea continutului din Romania este doar gameplay sec.

| DarthNiger a răspuns (pentru BigGez):

Youtube-ul din Romania e **** frate, toti isi pun un webcam in fata camerei si joaca Fortnite si primesc peste 10.000 de vizualizari, fara sa depuna niciun pic de efort si tot ei se plang ca e greu sa fi youtuber, de aceea nu ma uit la youtuberi romani, sunt toti niste money whores.

| gamersamp12 a răspuns:

Ranton