| ღAnonimღ a întrebat:

FÜNDÄ MÄRË de tot! Un site de downloadare pentru.:
Perfect World - Genesis

plzz. Perfect World nu mai merge la mine si poate macar genesis... nici pe calc, nici pe laptop. si era jocu meu fav. crying

2 răspunsuri:
| ღAnonimღ explică:

Intrebarea asta e postata aici de un an si ceva cred..am avut si PWi Genesis, aam si PWi Descent, chiar lvl 78 laughing lol mersi oricumhappy

| Mihai_Razvan_1995 a răspuns:

Am impresia ca Perfect World Genesis a fost retrogradat sau updatat la o alta versiune. Din informatiile pe care le-am adunat am aflat ca PWI a venit cu o alta versiune care se numeste
"Perfect World International Descent"
Il poti descarca de pe : pwi.perfectworld.com/download
Am cautat "PWI Genesis" dar nu am gasit.