| catalina34566 a întrebat:

Fac schimb un cont webkinz pe unul ourworld accept lvl minim 25-50 maxim. info cont am 2 camere nu este de luxe sau animalut cumparat este unul free dar are harta toate deschisa am hainute animalut cam atat putem sa discutam pe idul acesta
karla. karll@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| alexmitzyy a răspuns:

Nu o sa iti dea nimeni.Pentru ca pe ourworld se face mult mai greu experienta.

| catalina34566 explică (pentru alexmitzyy):

Stiu am mare nevoie de un cont mie de 10 zile mi s-a furat contul de lvl 20 si acum nu il mai am am muncit la el 1 an pana mi-am dat seama cum merge in plus calculatorul meu cand dau pe creare cont nu il ia si alt contnu mai am

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa iti dea nimeni.Pentru ca pe ourworld se face mult mai greu experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa iti dea nimeni.Pentru ca pe ourworld se face mult mai greu experienta.