| iiiBullbOy a întrebat:

Faceti-mi o medie cat ar costa un pc.Bun sa mearga jocurile Fifa Pes.(Nu foarte scump big grin)

Răspuns Câştigător
| aladeieri a răspuns:

Carcasa: Miditower ATX 450W
Placa de baza: chipset Intel H61
Procesor: INTEL Core i3-2120 / 3.3 GHz
Memorie: 4 GB DDRAM3 1333MHz
Placa video : Intel HD Graphics se poate adauga placa video PCI-E
Hard disk: 500 GB 7200 rpm 16MB cache
Unitate optica: DVDRW 22x SATA Dual-Layer
Software: No OS
Accesorii: LAN
Dotari suplimentare: Sound HD 6 channel
Bonus: Tastatura Mouse optic USB eu asta il am ma joc toate jocurile din 2012 si e undeva la 1500 de lei(unitatea)

| iiiBullbOy explică (pentru aladeieri):

Si placa video de cat trebuie?

| aladeieri a răspuns (pentru iiiBullbOy):

Placa video am luat-o separat cu 250 de lei Radeon HD 6570 merge pe 1GB Rami are si HDMI, deci in total am iesit undeva la 1750 de lei, sunt foarte multumit de el baftawinking

| iiiBullbOy explică (pentru aladeieri):

Si placa video.u ai pus-o sau.

| iiiBullbOy explică (pentru aladeieri):

Si u l-ai asamblat sau? ai platit pe cineva si cat ar costa daca as lua piesele separat si as plati pe cineva. Sa le puna.

| aladeieri a răspuns (pentru iiiBullbOy):

Placa video eu am pus-o nu e greu, cum sa-ti zic eu l-am luat in rate daca vrei sa-l iei cu banu jos e mai bine sa il iei in piese separat, iesi mai ieftin nu sunt specialist dar asa am auzit de la prieteni

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intre 25 si 30 milioane ca sa nu mai ai treaba cu el 3-4 ani.

| raikidd a răspuns:

Daca tu vrei sa joci doar fifa pes 1500ron iti ajung

| AlexGho a răspuns:

Poti sa iei pe bucati la 12 15 milioane