| xDxDxDxDxD a întrebat:

Care credeti ca este cel mai potrivit laptop pentru o fata? Sa nu fie prea mare,sa nu fie prea scump,sa aiba wifi, sa mearga bine jocurile (nu-i obligatoriu).

Răspuns Câştigător
| Andrada98M a răspuns:

Buna! Pentru preferintel tale iti recomand un Notebook happy In general au wi-fii laughing
Calitate, nu stiu ce sa zic, eu am un Samsung alb, foarte dragut la prima impresie...in magazine il gasesti cu 10 milioane cred...

Ca sa fi sigura de raportul calitate pret, sa-ti placa modelul si culoarea te sfatuiesc sa mergi la un magazine de specialitate[Domo, Media Galaxy] si sa vorbesti cu cei de acolo. Bafta!