| StreetZm a întrebat:

FFUUUNNDAA! Salut deci m-am apucat nu demult de YouTube,iau muzica, o editez adaug BASS etc, video il fac singur efectele tot tot. Deci am o mare rugaminte toti cei care vedeti asta va rog abonativa la canalul meu si sustinetima.Ramin recunoscator multumesc mult!

1 răspuns:
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Cu parere de rau iti aduc niste vesti mai putin bune. Editare unei piese (remix) trebuie sa fie putin mai speciala decat originalul. Problema este ca intervin drepturile de autor si poti ramane fara cont daca continui sa postezi melodii fara sa adaugi in ''description'' pe ownerul piesei si chestia de copyright. Mare grija.