| Kitty3D a întrebat:

FUNDA! Am Sims Complete Colection si as dori sa stiu daca exista vreo parola care sa ii faca pe cei doi sa se intelegeagsa mai bine ca sa pot sa faca copii [ nu se saruta nu se iau in brate dar nu stiu de ce si ce sa fac sad a fost odata fata nervoasa si nu la lasat sa o pupe si acum numai pot sa le fac nimic sa se impace sad ] si inca ceva daca copii se duc la scala militara se mai pot intoarce acasa sau raman acolo definitiv? sad Dau funda! :* si voturi bune

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Buna. Parola nu exista. Ca sa ii faci sa se inteleaga mai bine si sa faca copii, trebuie sa vorbesti mult cu persoana aceea, pana ii creste la maxim aceea bara pe care o vezi in coltu din stanga sus, apoi iti va aparea in setari cand discuti dai la sectiunea Romantic - Propose Steady Going - Propose marriage. Asta inseamna ca m-ai intai trebuie sa te casatoresti cu persoana respectiva si apoi vei putea face copii.Ai aici un link care iti arata cum:

http://www.google.ro/......http?/url

Si cu copii care merg la scoala militara, nu raman acolo, ci se intors acasa la sfarsitu' programului. Cam asta e tot. Funda?