| lovely99 a întrebat:

Imi place de un baiat...si am fost cu el 6-8 luni dar acum ne-am despartit dar mie inca imi mai place foarte mult dar problema ..este ca el se da la o fata pe care eu nu o suport si se saruta se iau in brate si se tin de mana si face asta doar cand sunt eu prin preajma si baietilor le-a spus ca vrea sa ma faca geloasa...iar cand fata aceea pleaca acasa vine si ma ia in brate si imi spune ca ma iubeste si vrea sa ma pupe (uneori mai reuseste) ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rusu_Madalyna_1993 a răspuns:

Nu te merita! Stii, indiferenta este cea mai puternica...Chiar daca te doare arata-i ca nu iti pasawinking

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Scuze pentru raspuns: te ia de bleaga.

| motolo9ve a răspuns:

Din moment ce iti face asa ceva, incearca sal uiti.si eu am postat intrebari e genu. uitate la ce raspunsuri am primit si eu.asta inseamna ca el nu te merita, oricat de drag iti este.suntem in aceeasi situatie. poate ca siel inca tine la tine dar e prea lasa sa-ti spuna mai ales daca el te-a lasat.