| AlexTrUK a întrebat:

FUNDA... ce fisiere pot sterge din patritia C...si unde le gasesc va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| FreeBoy4U a răspuns:

Dai click dreapta pe C, dai Propertites, Disk Cleanup, selectezi toate casutele si dupa OK, is fisierele nefolositoare din partitia C

| AdRyAn97 a răspuns:

Din partitia C fac parte si fisierele de pe desktop, de asemenea si cele din My Documents si Shared Documents din My computer. Poti sterge si din Local disk C, dar trebuie sa stii ce sa stergi.
Incearca prima data sa stergi din ce sti. Mult noroc!