| mOnAsX a întrebat:

Funda! cine are experienta sa poata sa imi faca un server de cs... dar nu folosit... nou va rogg. cu numele ``Cs light`` cam asa. funda cine face! plzzz care vrea pm! me

2 răspunsuri:
| mOnAsX explică:

Dami id tau de mess! ca sa vb acolo bine plzzz damil la intrebarea asta scriel plzz

| crisangel33 a răspuns:

Til dau eu
are tot apare la internet tu doar ii dai drumu acum daca ai un net bun sper sa fi fericit daca nu oricum o sa poti juca ca am facut ceva sa nu fie lag chiar daca ai netu pilaf!